Санітарно-епідемічна ситуація на території Дніпропетровської області за період з 08.02.19р. по 14.02.19р.


На звітному тижні (з 08.02.19р. по 14.02.19р.) зареєстровано 45 випадків захворювання на кір (у тому числі 11 серед дітей). Всього із початку року зареєстровано 208 випадків (показник захворюваності на 100 тисяч населення 6,3 знаходиться на середньому рівні). Не мали щеплень проти кору – 75% захворілих.

Захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції у порівнянні  з попереднім тижнем знизилась на 4,2%. За медичною допомогою звернулося 15,4 тисячі осіб. Питома вага дітей до 17 років – 66%. Перевищено епідемічний рівень захворюваності на одній адміністративній території області.

З приводу гострих респіраторних інфекцій в лікувально-профілактичні заклади області госпіталізовано 451 особу, у тому числі 367 дітей.

Стан захворюваності мешканців Дніпропетровської області на гострі кишкові інфекції відповідає сезонному рівню. Зареєстровано 157 випадків (показник захворюваності на 100 тисяч населення 4,86), що на 15% вище попереднього тижня. Питома вага дітей до 17 років –70%.

Захворюваність на вірусні гепатити поодинока. Зареєстровано 6 випадків (показник на 100 тисяч населення 0,2) проти 7 випадків на попередньому тижні.

За  звітний тиждень в лікувально-профілактичні заклади області за медичною допомогою звернулась  1 особа, яка контактувала з хворою на сказ твариною. Фахівцями ВСП ДУ «Дніпропетровський ОЛЦ МОЗ України» проведено епідеміологічне обстеження вогнища. Контактна особа отримує лікувально-профілактичне щеплення.

За даними спостережень рівень природного гамма-фону в контрольних точках вимірювань склав 14 мкР/год, що відповідає рівню природного радіаційного фону області.

Радіаційних аварій та надзвичайних ситуацій, пов’язаних з викраденням або з виявленням технологічних джерел іонізуючого випромінювання, не зареєстровано.

 

 

 

 

 

 

Василевська І.С.

Кузьменко О.В.

Кісельов Д.А.

Шамичкова Г.Р.

Богдан В.В

Print Friendly, PDF & Email