Як запобігти гострим кишковим інфекціям та харчовим отруєнням.

Літо – це не тільки пора відпусток, подорожей, розваг на свіжому повітрі та нових вражень, але й час, коли підвищується ризик виникнення харчових отруєнь та гострих кишкових інфекцій. Найбільшій небезпеці від отруєнь піддаються діти. Сьогодні нагадуємо вам про основні правила, яких потрібно дотримуватися, щоб запобігти харчовим отруєнням. Чисті руки та чисті продукти Перед тим, як готувати їжу, ретельно вимийте руки, овочі та фрукти. Якщо вдома чи в магазині ви торкалися […]

Print Friendly, PDF & Email

Два випадки стронгілоїдозу з тривалим перебігом.

Стронгілоїдоз належить до «тропічних хвороб» та має і розповсюдження у помірному кліматі. Характеризується порушеннями гепатобіліарної системи, еозинофілією, болями у епігастрії, кропивницею,  незначною лихоманкою.

Print Friendly, PDF & Email

Інформаційний бюлетень про стан інфекційної захворюваності в Дніпропетровській області за 6 місяців 2018 року

У приєднаних файлах можна ознайомитись із статистичними даними щодо інфекційної та паразитарної захворюваності по Дніпропетровській області за 6 місяців 2018 року та порівняти їх із даними за аналогічний період 2017 року. Бюлетень (лист1) Бюлетень (лист2) Бюлетень (лист3) Бюлетень (лист4) Бюлетень (лист5) Бюлетень (лист6) Бюлетень (лист7) Бюлетень (лист8) Бюлетень (лист9) Бюлетень (лист10) Бюлетень (лист11) Бюлетень (лист12) Бюлетень (лист13) Бюлетень (лист14)     Завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень Кузьменко О.В.

Print Friendly, PDF & Email

Алергенні кліщі. Засоби профілактики

Алергенні кліщі спричиняють шкоду здоров’ю людини, а саме – порушення роботи дихальної системи, захворюваність на бронхіальну астму, риніти, екземи, атопичні дерматити,  нейродерміти , алергічні захворювання неясної етіології та інш.

Print Friendly, PDF & Email

Санітарно-епідемічна ситуація на території Дніпропетровської області за період з 27.06.18р. по 05.07.18р.

За звітний період (з 27.06.18р. по 05.07.18р.) по Дніпропетровській області на кір захворіло 13 осіб (8 дорослих та 5 дітей). Тривають 3 спалахи кору: в м.Дніпро (ДВНЗ «Дніпровський  національний університет залізничного транспорту» – 5 вип., КЗ «Дніпропетровська дитяча клінічна лікарня №2» ДОР» – 3 вип.) та  Апостолівському районі (6 вип.). Всього у поточному році (станом на 06.07.2018р.) за первинними діагнозами по області зареєстровано 853 випадки захворювання на кір (інтенсивний показник […]

Print Friendly, PDF & Email