Тестування на COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2


Порядок тестування на гостру респіраторну хворобу COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР)  

Державна установа «Дніпропетровський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» у відповідності до статутних повноважень проводить лабораторне тестування на коронавірусну хворобу COVID-19 із застосуванням методу полімеразної ланцюгової реакції (якісне виявлення РНК вірусу SARS-CoV-2  у біологічному матеріалі) для осіб у зв’язку з перетином державного кордону або пунктів в’їзду на тимчасово окуповані території та виїзду з них.

Тестування проводиться виключно здоровим особам (без симптомів ГРВІ ).

Порядок відносин між Державною установою «Дніпропетровський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» (далі – Виконавець) та юридичною або фізичною особою (далі – Замовник) щодо надання послуги з проведення відбору біологічного матеріалу та тестування на COVID-19 методом ПЛР визначено наступний.

Послуги на проведення тестування на COVID-19 методом ПЛР надається Виконавцем на договірній основі. Вартість послуги визначається  тарифами (прейскурантами) на платні послуги, затвердженими наказом ДУ «Дніпропетровський  ОЛЦ МОЗ України».

Замовник шляхом телефоного зв’язку повідомляє виконавця про намір провести дослідження. Виконавець включає його до переліку осіб на тестування з визначенням дати та часу.

Замовник надає заяву (WORD) на проведення тестування на COVID-19 методом ПЛР особисто (за умови дотримання необхідних протиепідемічних заходів, у т.ч. використання засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів без клапану видиху або медичних масок, дотримання дистанції), на електронну адресу або поштою.

В разі необхідності під час заповнення Заяви спеціалісти Виконавця надають необхідну консультативну допомогу.

Виконавець готує та надає Замовнику для оплати рахунок-фактуру. Фактом оплати замовлених послуг Замовник засвідчує свою згоду з обсягом, вартістю послуг та іншими умовами публічного договору, відповідно до частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України.

Моментом оплати послуг за цим договором є момент надходження коштів на поточний рахунок Виконавця або момент надання Замовником підтверджуючого документу про те, що відповідна сума грошей була ним сплачена на адресу Виконавця.

За результатами наданих послуг Виконавцем та Замовником складається та підписується сторонами Акт здачі-приймання наданих  послуг.

Прийом замовників здійснюється за умови дотримання необхідних протиепідемічних заходів, у т.ч.  використання засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів без клапану видиху або медичних масок.

Відбір біологічного матеріалу для проведення тестування на  COVID-19 методом ПЛР проводиться фахівцями Виконавця у спеціально виділеному приміщенні (за адресою: м.Дніпро, вул.Щербаня, 6-а, вірусологічна лабораторія).

Тестування проводиться виключно здоровим особам (без симптомів ГРВІ ).

Замовник отримує результат аналізу за  формою №209-о, затвердженою наказом МОЗ України 04.01.2001р №1 «Медична документація»  українською та англійською мовою (за потребою).

 ПЛР тестування на COVID-19

(якісне виявлення РНК вірусу SARS-CoV-2  у біологічному матеріалі)

Матеріал для дослідження Мазок із ротоглотки та носоглотки
Особливі умови відбору матеріалу За 2 години до відбору матеріалу утриматися від прийому їжі, вживання напоїв, використання спрею для порожнини рота, паління;

За 6 годин до обстеження утриматися від вживання лікувальних засобів для зрошення ротоглотки.

Термін виконання досліджень Від 9  до 48 годин з моменту надходження біоматеріалу в лабораторію
Спосіб отримання результатів тестування Особисто (при наявності посвідчення особи або за довіреністю)
Вартість послуги (з ПДВ) за одне дослідження: 690,00 грн. – ПЛР-тестування з відбором зразків біоматеріалу;

 

Правобережний  пункт   м. Дніпро, вул. Щербаня, 6-а, covid19@phc.dp.ua

Попередній запис за тел. 068-253-38-24

Графік роботи:

понеділок – субота

з 08:00 до 13:00 відбір біоматеріалу

14:00 – 17:00 видача результатів

Лівобережний пункт м.Дніпро, вул. Петра Калнишевського, 26А

Попередній запис за тел. – (093)-145-49-75, (056) 788-00-53

Графік роботи:

понеділок – субота

з 08:00 до 10:00 відбір біоматеріалу

 

Увага!

  • Прийом замовників за попереднім записом.
  • Тестування на COVID-19 не проводиться анонімно (при відвідуванні пункту відбору матеріалу необхідно пред’явити паспорт або інший документ, що посвідчує особу).
  • У разі отримання негативного результату тестування Виконавець вносить дані Замовника в єдину електронну базу з подальшим оновленням у сервісі «Дій вдома».
  • У разі отримання позитивного результату тестування будуть проведені відповідні протиепідемічні заходи згідно з наказом МОЗ України від 28.03.2020р. №722 «Організація надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу COVID-19»  (зі змінами).

Зразок:

  1. Заява про проведення тестування на COVID-19 методом ПЛР ( у форматі PDF)
  2. ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) про надання послуг у сфері охорони здоров’я
  3. ФОРМА РЕЗУЛЬТАТУ для ПЛР бланк українською мовою
  4. ФОРМА РЕЗУЛЬТАТУ для ПЛР бланк EN
Print Friendly, PDF & Email