Санітарно-епідемічна ситуація на території Дніпропетровської області за період з 09.08.19р. по 15.08.19р.


На звітному тижні (з 09.08.19р. по 15.08.19р.) за медичною допомогою до лікувально-профілактичних закладів з приводу захворювання на кір звернулося 7 осіб (у тому числі 4 дітей). Всього із початку року в області зареєстровано 1471 випадок кору (захворюваність на 100 тисяч населення складає 44,2 та знаходиться на високому рівні). Не мали щеплень проти кору – 77% захворілих.

Стан захворюваності мешканців Дніпропетровської області на гострі кишкові інфекції відповідає сезонному рівню. Зареєстровано 255 випадків (показник захворюваності на 100 тисяч населення 7,9), що на 19% вище попереднього тижня. Питома вага дітей до 17 років – 58%.

Зареєстровано 18 випадків захворювання на вірусний гепатит (показник на 100 тисяч населення 0,6) проти 7 випадків на попередньому тижня (показник 0,22).

При моніторингових лабораторних дослідженнях води водоймищ в 4-х випадках виділені холероподібні вібріони: (Каховське водосховище м.Нікополь, міський пляж), (р.Дніпро, «Парк Сагайдак», пляж), (р.Кільчень м.Підгороднє, зона відпочинку), (р.Дніпро, Мандриківська коса, пляж).

З захворюванням на ботулізм госпіталізовано 1 особу в м.Нікополь. Випадок пов’язаний з  вживанням в’яленої риби (карась) придбаної на стихійному ринку.

За даними спостережень рівень природного гамма-фону в контрольних точках вимірювань склав 13 мкР/год, що відповідає рівню природного радіаційного фону області.

Радіаційних аварій та надзвичайних ситуацій, пов’язаних з викраденням або з виявленням технологічних джерел іонізуючого випромінювання, не зареєстровано.

 

 

Кісельов Д.А.

Шамичкова Г.Р.

Злобіна Н.С

Прокопчук Н.В.

   Курбатова Н.О.

Print Friendly, PDF & Email