Санітарно-епідемічна ситуація на території Дніпропетровської області за період з 26.04.19р. по 02.05.19р.


На звітному тижні (з 26.04.19р. по 02.05.19р.) за медичною допомогою до лікувально-профілактичних закладів з приводу захворювання на кір звернулося 53 особи  (у тому числі 17 дітей). Зареєстровано 1 спалах кору – у побуті  м.Верхньодніпровськ серед не щеплених дітей (3 вип.).

Всього із початку року в області зареєстровано 955 випадків кору (показник захворюваності на 100 тисяч населення 28,2 знаходиться на високому рівні). Не мали щеплень проти кору – 78% захворілих.

Захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції у порівнянні  з попереднім тижнем знизилась на 45%. За медичною допомогою звернулося 6,4 тисячі осіб. Питома вага дітей до 17 років – 68%. До лікувально-профілактичних закладів області госпіталізовано 354 особи, у тому числі 332 дітей.

Стан захворюваності мешканців Дніпропетровської області на гострі кишкові інфекції відповідає сезонному рівню. Спалахів гострих кишкових інфекцій не зареєстровано. Зареєстровано 153 випадки (показник захворюваності на 100 тисяч населення 4,74), що на 8% менше попереднього тижня. Питома вага дітей до 17 років – 63%.

Захворюваність на вірусні гепатити поодинока. Зареєстровано 5 випадків (показник на 100 тисяч населення 0,15) проти 9 випадків на попередньому тижні.

На звітному тижні в м.Жовті Води зареєстровано випадок підозри на захворювання сказом дорослої людини, хворий госпіталізований в відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП «Жовтоводська міська лікарня». З приводу даного випадку проінформовано ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» департамент охорони здоров’я Дніпропетровської обласної адміністрації, П’ятихатське  міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області.

За даними спостережень рівень природного гамма-фону в контрольних точках вимірювань склав 15 мкР/год, що відповідає рівню природного радіаційного фону області.

Радіаційних аварій та надзвичайних ситуацій, пов’язаних з викраденням або з виявленням технологічних джерел іонізуючого випромінювання, не зареєстровано.

 

  

 

Василевська І.С.

Кузьменко О.В.

Кісельов Д.А.

Шамичкова Г.Р.

Богдан В.В.

Print Friendly, PDF & Email