Порядок відносин Апостолівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень


ВСП «Апостолівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ ДОЛЦ ДСЕСУ» здійснює мікробіологічні, паразитологічні, санітарно-гігієнічні, фізичні та інші дослідження щодо безпеки факторів, що можуть небезпечно впливати на стан здоров´я людини на територіях, у будівлях, спорудах, сировині, продукції, об´єктах виробничого середовища, питній воді, ґрунті, повітрі, біоматеріалах та довкіллі, в т.ч. діагностичні.
Вищезазначені дослідження проводяться за рахунок коштів держбюджету для забезпечення планових та позапланових заходів Головного управління Держсанепідслужби в Дніпропетровській  області, а також за плату на замовлення юридичних, фізичних осіб та громадян.

З цією метою проводиться укладання договорів між Виконавцем (ВСП «Апостолівський міжрайонний ВЛД ДУ «Дніпропетровський ОЛЦ ДСЕСУ») та Замовником (фізичні, юридичні особи та громадяни).

У ВСП «Апостолівський міжрайонний ВЛД ДУ» ДОЛЦ ДСЕСУ» дотримується певної послідовності порядку укладання договорів.

Першим етапом співпраці являється подання заяви від Замовника( фізичні та юридичні особи) Виконавцю (ВСП «Апостолівський міжрайонний ВЛД ДУ» ДОЛЦ ДСЕСУ» ),  та спочатку Замовник отримує консультацію від фахівців ВСП « Апостолівський міжрайонний ВЛД ДУ» ДОЛЦ ДСЕСУ», щодо загального обсягу проведення необхідних досліджень.

Якщо Замовник являється юридичною особою, до заяви додається пакет його установчих документів, прийом яких здійснюється бухгалтером по спеціальному фонду адміністративно-управлінського та допоміжного персоналу.  Після прийому всіх необхідних документів  бухгалтер  по спеціальному фонду адміністративно-управлінського та допоміжного персоналу видає Замовнику договір, специфікацію, акт виконаних робіт та рахунок. Специфікація розробляється  спеціалістами організації санітарно-гігієнічних, епідеміологічних досліджень та відділення дезінфектології ВСП « Апостолівський міжрайонний ВЛД ДУ» ДОЛЦ ДСЕСУ».

При розрахунку вартості досліджень бухгалтер керується тарифами (прейскурантами) на роботи і послуги, що виконуються і надаються за плату установами та закладами Держсанепідслужби, затверджені постановою Кабінету Міністрів  України від 27.08.2003р. №1351. Договір складається у двох примірниках, один з яких видається Замовнику, а інший залишається у Виконавця. Він обов’язково має бути підписаний та завірений обома сторонами. Після отримання документів Замовник здійснює оплату, а фахівці ВСП « Апостолівський міжрайонний ВЛД ДУ» ДОЛЦ ДСЕСУ» проводять необхідні платні послуги у встановлених обсягах.

Print Friendly, PDF & Email