Директор установи


shtepa

ШТЕПА Олександр Пимонович

1955 року народження, українець. У 1978 році закінчив санітарно-гігієнічний факультет Дніпропетровського медичного інституту.

Трудову діяльність розпочав у 1978 році на посаді лікаря з комунальній гігієні в санепідстанції Ленінського району м. Ворошиловграду. З 1982 року працював на різних лікарських посадах в міській санепідстанції м.Дніпропетровська.

З 1987 по 1993 рік – завідувач санітарно-гігієнічним відділом санепідстанції Червоногвардійського району.

В 1993 році був призначений на посаду головного лікаря міської санепідстанції, головного державного санітарного лікаря м.Дніпропетровська.

Під його керівництвом була значно поліпшена матеріально-технічна база закладів санепідслужби міста. Значну увагу приділяв придбанню сучасних приладів високої чутливості для проведення досліджень навколишнього середовища, засобів обчислювальної техніки.

Розроблені ряд програм з епіднагляду за інфекційними хворобами.

Лабораторія санітарно-гігієнічного відділу неодноразово підтверджувала свою компетентність на право проведення санітарно-гігієнічних та бактеріологічних досліджень в Комітеті Держстандарту.

Під керівництвор О.П.Штепи міська санепідстанція була нагороджена:

  •  грамотами обласного, міського виконкомів;
  • Дипломом обласної державної адміністрації в номінації «Краща санітарно-епідеміологічна станція»;
  • Подякою міського голови;
  • Почесною грамотою обласної санепідстанції.

З 2013 року після реформування санітарно-епідеміологічної служби – Директор ДУ «Дніпропетровський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України».

Сьогодні  Державна установа “Дніпропетровський обласний лабораторний центр МОЗ України” акредитована згідно з вимогами стандарту до компетентності лабораторій ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 та пропонує широкий спектр послуг по проведенню лабораторних досліджень.

Являється керівником науково-практичних робіт, опубліковано 98 робіт.

Кандидат медичних наук.

Заслужений лікар України, має вищі атестаційні категорії з організації і управління охороною здоров׳я, епідеміології та комунальної гігієни.

Неодноразово нагороджувався Грамотами Верховної Ради, Міністерства охорони здоров`я України.

В 2014 році за заслуги з відродження духовності в Україні Українською Православною Церквою нагороджений Орденом «450-річчя перебування Почаєвськой ікони Божої Матері в межах України».

Позапартійний.

13.03.2017 р.

Print Friendly, PDF & Email