ВСП “Павлоградський районний відділ лабораторних досліджень ДУ «Дніпропетровський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України»


ВСП “Павлоградський районний відділ лабораторних досліджень Державної установи «Дніпропетровський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України”, підпорядковується у своїй діяльності Державній установі «Дніпропетровський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України».

Діяльність відокремленого структурного підрозділу здійснюється його завідувачем,  У своїй діяльності відокремлений структурний підрозділ керується Конституцією України, законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, іншими нормативно-правовими актами, а також наказами Міністерства охорони здоров’я України, іншими нормативно-правовими актами та наказами ДУ«Дніпропетровський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерство охорони здоровʹя України».

Місцезнаходження Підрозділу: вул. Дніпровська, 129а, м. Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400.

Завідувач:  Крупська Анастасія, який діє на підставі Довіреності.

e-mail: dolc.vsp.13@phc.dp.ua

До структури відокремленого структурного підрозділу входять 3 відділення санітарно-гігієнічна та мікробіологічна лабораторії, що акредитовані фахівцями Національним агентством з акредитації України (НААУ) в квітні 2020 року на відповідність вимогам стандарту ДСТУ ISO/IEC 17025:2017. Отримано атестат акредитації № 201853 від 22.04.2020 року терміном дії 5 років.

Лабораторна база ВСП “Павлоградський районний відділ лабораторних досліджень Державної установи «Дніпропетровський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України” працює як за державним замовленням, так і на договірній основі з підприємствами, організаціями, фізичними особами, включає:

• санітарно-гігієнічну лабораторію (проведення лабораторних та інструментальних досліджень шкідливих факторів в довкіллі, будівлях, спорудах, на територіях, в т.ч. виробничого призначення; дослідження шкідливих факторів виробничого середовища для цілей атестації робочих місць на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності; випробування води, харчових продуктів, повітряного середовища, грунту, визначення фізичних факторів)
• мікробіологічна лабораторія (бактеріологічні, паразитологічні дослідження), в якій здійснюється діагностичні та профілактичні мікробіологічні дослідження біоматеріалу від людей на збудники інфекційних захворювань та мікробіологічні дослідження факторів довкілля (вода, змиви, повітря, харчові продукти тощо).

Акредитована лабораторна база має відповідне оснащення приладами та обладнанням, забезпечена хімреактивами, стандартними розчинами, нормативною документацією та висококваліфікованим персоналом, пропонує послуги з випробувань та оцінки відповідності, має технічну компетентність та діє неупереджено при проведенні лабораторних досліджень.

Фахівцями відділення дезінфектології відокремленого структурного підрозділу проводяться профілактичні та поточні дезінфекційні, дезінсекційні заходи як за державним замовленням, так і на договірній основі з підприємствами, організаціями, фізичними особами.

Діяльність відокремленого структурного підрозділу направлене на забезпечення проведення лабораторних та інструментальних досліджень і випробувань у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення і поширюється на Павлоградський район, в тому числі на м. Павлоград, м. Тернівка, Павлоградські сільські ради, Юрʹївську селищну раду Дніпропетровської області та в разі необхідності за межі адміністративної території по рішенню керівника ДУ « Дніпропетровський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України»

03.09.2021

Print Friendly, PDF & Email