Відокремлений структурний підрозділ «Новомосковський районний відділ лабораторних досліджень Державна установа «Дніпропетровський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України»


З 1-го січня 2013 року на території м.Новомосковська та Новомосковського району розпочав свою діяльність відокремлений структурний підрозділ «Новомосковський районний відділ лабораторних досліджень Державної установи «Дніпропетровський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

Місцезнаходження Підрозділу: вулиця Мітягіна, вулиця Олександра Мітягіна, 59, Новомосковськ, Дніпропетровська область, 51200

Завідувач:  Петренко Тетяна Артемівна.

e-mail: dolc.vsp.12@phc.dp.ua

3 10.06.2021 року наша установа змінила назву на Відокремлений структурний підрозділ «Новомосковський районний відділ лабораторних досліджень Державна установа «Дніпропетровський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» .

Організаційна структура представлена трьома відділеннями та двома лабораторіями. Відділення організації санітарно-гігієнічних досліджень забезпечує організацію лабораторних досліджень за санітарно-гігієнічними показниками, організація та здійснення моніторингу за станом навколишнього середовища , проведення санітарно-освітньої роботи серед населення; відділення організації епідеміологічних досліджень стоїть на сторожі епідемічного благополуччя та захисту населення від інфекційних хвороб; відділення дезінфектології проводить дератизаційні, дезінсекційні, поточні та профілактичні дезінфекційні заходи.

Санітарно-гігієнічна та мікробіологічна лабораторії Підрозділу відповідають критеріям атестації та атестовані в сфері поширення державного метрологічного нагляду в галузі охорони здоров’я (свідоцтва про атестацію №011/15 та №012/15 від 25.11.2015р. чинні до 24.11.2019р.), що дозволяє проводити широкий спектр вимірювань та досліджень, які охоплюють практично всі сфери діяльності.
Підрозділ забезпечує проведення лабораторних та інструментальних досліджень і випробувань у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення, проведення державного обліку інфекційних і професійних захворювань та отруєнь, розслідування причин і умов виникнення інфекційних ‘ , захворювань, отруєнь, радіаційних аварій.

Основними завданнями Підрозділу є :

  • Здійснення мікробіологічних, паразитологічних, санітарно-гігієнічних, токсикологічних, фізичних та інших видів досліджень в об’єктах зовнішнього середовища, воді, ґрунті, повітрі, харчової продукції, в об’єктах виробничого середовища, дослідження біологічного матеріалу від людей;
  • проведення дезінфекційних, дезінсекційних та дератизаційних заходів;
  • забезпечення проведення епідеміологічних розслідувань випадків та спалахів інфекційних хвороб, отруєнь з метою встановлення причин їх виникнення, факторів передачі, визначення меж осередків інфекційних хвороб, надання пропозицій щодо їх локалізації та ліквідації.

Для здійснення своїх повноважень Підрозділ має комплект юридичних, організаційно-правових, нормативних та інших документів.
Підрозділ має потужній кадровий потенціал. Колектив постійно проводить роботу з удосконалення форм і методів досліджень, вивчає та впроваджує в практику новітні методи досліджень.
Фахівці нашого Підрозділу надають консультативну допомогу та виконують послуги для фізичних та юридичних осіб за плату згідно з Законодавством.
Запрошуємо до співпраці організації та підприємства різної форми власності, усіх зацікавлених осіб.

03.09.2021

 

Print Friendly, PDF & Email