ВСП «Жовтоводський міськрайоний відділ лабораторних досліджень ДУ «Дніпропетровський обласний лабораторний центр МОЗ України»


З січня 2013 року в процесі реформування санітарно-епідеміологічної служби України створено ВСП «Жовтоводський міськрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Дніпропетровський ОЛЦ ДСЕСУ», який у 2016 році реформовано у відокремлений структурний підрозділ «Жовтоводський міськрайонний відділ лабораторних досліджень  Державної установи “Дніпропетровський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України” (ВСП «Жовтоводський МВЛД ДУ «Дніпропетровський ОЛЦ МОЗ України»).

Діяльність підрозділу лабораторного центру здійснюється за територіальним принципом відповідно до адміністративно-територіального поділу Дніпропетровської області і поширюється на м. Жовті Води та П’ятихатський район.

Управління поточною діяльністю підрозділу здійснює його завідувач, який діє на підставі Довіреності.

Лабораторний відділ є структурним підрозділом Державної установи  «Дніпропетровський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України». Засновником відділу та його органом управління є  Державна установа «Дніпропетровський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України та Кабінету України, іншими нормативно-правовими актами, а також наказами ДУ«Дніпропетровський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

Метою діяльності підрозділу є забезпечення проведення лабораторних та інструментальних досліджень і випробувань у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення в межах адміністративних територій, на які поширюється його діяльність. Підрозділ має право здійснювати за плату види діяльності, які не є основними. Для досягнення мети підрозділ здійснює такі основні види діяльності:

– мікробіологічні, паразитологічні, санітарно-гігієнічні, фізичні, радіологічні, та інші дослідження, щодо безпеки факторів, що можуть небезпечно впливати на стан здоров’я людини в довкіллі, будівлях, спорудах на територіях, сировині, продукції, на виробничих об’єктах, питній воді, ґрунті, повітрі, біоматеріалі, а також діагностичні дослідження;

– виявлення причинно-наслідкових зв’язків між станом здоров’я населення та станом факторів середовища життєдіяльності людини;

– дослідження розповсюдження інфекційних хвороб, професійних захворювань, масових неінфекційних захворювань (отруєнь), радіаційних уражень людей, а також проведення заключних дезінфекційних заходів;

– проведення випробувань продукції та сировини за показниками безпечності для здоров’я;

– проведення профілактичних та поточних дезінфекційних заходів.

До структури ВСП входять: відділення організації епідеміологічних досліджень, відділення організації санітарно-гігієнічних досліджень, відділення дезінфектології, мікробіологічна  та санітарно-гігієнічна лабораторії.

Всі лабораторії підрозділу атестовані та мають атестати відповідності:

Свідоцтво від 25.09.2015 № 003/15 (до 24.09.2019р.)Галузь санітарно-гігієнічна лабораторія;

– Свідоцтво від 10.06.2013 № 052/13 (до 09.06.2018р.) – Галузь мікробіологічна лабораторія.

11.09.2017

Print Friendly, PDF & Email