Шановні колеги!
Дорогі захисники нашої Вітчизни!

Колектив ДУ “Дніпропетровський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ” щиро вітає Вас зі святом мужності та патріотизму – Днем Захисника України! Це свято особливе, бо нагадує нам про громадянський обов’язок і важливе призначення кожного – оберігати і захищати Батьківщину.

День Захисника України є справжнім святом самовідданості і благородства, що так органічно поєдналося з іншими святами, які також відзначають 14 жовтня – Покрови Пресвятої Богородиці і Днем українського козацтва. І нині Пресвята Богородиця оберігає українських захисників, чоловіків та жінок, які, так само, як наші пращури, стоять на захисті рідної землі.

Ми вклоняємося подвигу тих, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, та всім, хто несе військову службу в зоні бойових дій, їхній відданості українському народові, незламній силі волі та героїзму.

Нехай щира любов до України, народна повага і підтримка надають всім захисникам нашої держави сил у благородній справі служіння Батьківщині, встановлення миру та спокою на рідній землі.

Тож бажаємо усім мирного неба, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди! Від усього серця зичемо  Вам здоров’я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра!

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email