Рекомендації по дезінфекції громадського транспорту під час підвищення захворюваності на грип та ГРВІ


Враховуючи легкість передачі інфекції у період підвищення захворюваності на грип та ГРВІ  необхідно більш ретельно проводити профілактичні заходи, до яких безумовно входить дезінфекція громадського транспорту

 1. Загальні положення.

Грип – гостра вірусна хвороба з повітряно-крапельним механізмом передачі збудника. Джерелом збудника є хвора людина. Особливу епідеміологічну небезпеку становлять особи з легким перебігом хвороби, бо вони частіше продовжують активний спосіб життя і розносять вірус грипу. Знаходячись в громадському транспорті хвора людина з крапельками слизу під час кашлю і чхання розповсюджує збудника на відстань до 3-3,5 метра, заражаючи навколо себе інших. Враховуючи легкість передачі інфекції у період підвищення захворюваності на грип та ГРВІ необхідно більш ретельно проводити профілактичні заходи, до яких входить систематичне проведення санітарної обробки (миття та дезінфекція), дотримання належного санітарного стану громадського транспорту, виконання правил особистої гігієни.

Діючим законодавством України передбачаються протиепідемічні та профілактичні (дезінфекційні) заходи (стаття 5 Розділу II, стаття 29 Розділу V,  стаття 33 Розділу VI Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та стаття 30 Закону України «Про забезпечення санітарного благополуччя населення).

2.     Методи і засоби санітарної обробки.

1.1.            Для дезінфекції громадського транспорту (в АТП, депо міського електротранспорту, на автовокзалах) рекомендовано виділити місця для проведення миття та  дезінфекції, дезінфікуючі засоби, інвентар для проведення дезінфекції.

1.2.            Особа, яка проводить дезінфекцію, повинна бути ознайомлена з правилами приготування робочих дезінфекційних розчинів, застосовувати засоби індивідуального захисту, дотримуватися техніки безпеки при роботі з дезінфікуючими засобами.

1.3.          Пост миття і дезінфекції транспорту рекомендовано забезпечити устаткуванням та інвентарем для дезінфекції, спецодягом для проведення дезінфекції, місцем для зберігання мийного інвентарю, миючих та дезінфікуючих засобів, спецодягу;

1.4.          Дезінфекція транспорту:

–         проводиться методом зрошення;

1.5.            Місця проведення дезінфекції:

–         на кінцевих зупинках та інших місцях перебування транспорту;

1.6.            Для дезінфекції транспорту рекомендовано використовувати дезінфікуючі засоби,  які внесені до реєстру дезінфекційних засобів  та дозволені до використання в Україні. Необхідно обирати такі засоби, які б забезпечували якісну дезінфекцію при невисокій концентрації розчину, короткому часу експозиції, не псували майно салону транспортного засобу та поверхонь приміщень, не мали б неприємного запаху, наприклад: Соліклор, Жавель-Клейд, Санітаб та інші.

1.7.            Рекомендовано щоденно перед виходом транспортного засобу з депо проводити ретельну обробку транспортного засобу дезінфікуючим розчином, яким обробляють поручні, ручки, підлокітники та підлогу.

1.8.          Послідовність обробки.

Волого-механічна дезінфекція, як правило проводиться з допомогою оприскувача або іншого обладнання, яке забезпечує дрібно-дисперсне розпилення дезінфекційного розчину  (Квазар, Оріон та інші) або двократне протирання серветками, змоченими в дезінфекційному розчині:

–                     протирають зовнішні дверцята та ручки;

–                     протирають поручні;

–                     зрошують стелю, стіни, сидіння;

–                     металеві частини після закінчення часу обробки (експозиції)  протирають чистою серветкою;

–                     при низьких температурах добавляють антифриз або проводять обробку гарячим розчином (40-500С);

–                     до початку роботи перевіряють справність розпилювача, спецодягу, респіраторів, рукавичок;

–                     з метою запобігання небезпечних випадків забороняється залишати без догляду дезінфекційні розчини;

–                     забороняється вживати їжу, пити, палити під час проведення дезінфекційних заходів;

1.1.            В період між рейсами необхідно ретельно провітрювати салони транспортного засобу;

1.2.          При введенні маскового режиму:

–                     на всьому протязі рейсу водій, кондуктор контактують із великою кількістю пасажирів, тому для захисту органів дихання рекомендовано застосовувати одноразові маски  або  респіратори;

–                     заміна одноразових масок проводиться кожні 1-2 години, респіраторів згідно рекомендацій виробника;

–                     знезараження одноразових масок (респіраторів) рекомендовано проводити методом зануренням в один із дезінфікуючих розчинів, потім утилізуються.

1.3.          Дотримання гігієни рук сприятиме попередженню розповсюдження інфекційних захворювань. В період підвищення захворюваності на ГРВІ та грип необхідно частіше мити руки. Перевагу краще віддавати бактерицидному рідкому милу.

При відсутності умов для миття рук, водіям та контролерам громадського транспорту, для дезінфекції рук рекомендовано використовувати антисептики, такі як: «Стерилліум», Аніос гель», тощо.

Антисептики та дезінфекційні засоби можна придбати в аптеках, у тому числі в  дрібній зручній до застосування розфасовці.

 

Виконавець: Безхлібна Т.В. – завідувач відділення дезінфектології ДУ «Дніпропетровський ОЛЦ МОЗ України».

Print Friendly, PDF & Email