Санітарно-епідемічна ситуація на території Дніпропетровської області за період з з 20.09.19р. по 26.09.19р.


На звітному тижні (з 20.09.19р. по 26.09.19р.) за медичною допомогою до лікувально-профілактичних закладів з приводу захворювання на кір звернулося 9 осіб (у тому числі 1 дитина). Серед мешканців м.Кам`янське зареєстровано спалах кору із 7 випадками.  Всього із початку року в області зареєстровано 1514 випадків кору (захворюваність на 100 тисяч населення складає 45,6 та знаходиться на високому рівні). Не мали щеплень проти кору – 77% захворілих.

Стан захворюваності мешканців Дніпропетровської області на гострі кишкові інфекції відповідає сезонному рівню. Зареєстровано 258 випадків (показник захворюваності на 100 тисяч населення 7,9), що на 6% менше попереднього тижня. Питома вага дітей до 17 років – 71%.

В м.Кривий Ріг зареєстровано спалах гострої кишкової інфекції серед учнів КЗ «Криворізька спеціалізована школа I-III ступенів» Криворізької міської ради» (м.Кривий Ріг, Саксаганський район, мікрорайон Сонячний, будинок, 1). Загальна кількість захворілих склала 21 дитина. Протиепідемічні заходи тривають.

На звітному тижні зареєстровано 18 випадків захворювання на вірусний гепатит (показник на 100 тисяч населення 0,56) проти 19 випадків на попередньому тижні.

За даними спостережень рівень природного гамма-фону в контрольних точках вимірювань склав 13 мкР/год, що відповідає рівню природного радіаційного фону області.

Радіаційних аварій та надзвичайних ситуацій, пов’язаних з викраденням або з виявленням технологічних джерел іонізуючого випромінювання, не зареєстровано.

 

 

Василевська І.С.

Кузьменко О.В.

Кісельов Д.А.

Богдан В.В.

Print Friendly, PDF & Email