Санітарно-епідемічна ситуація на території Дніпропетровської області за період з 21.06.19р. по 27.06.19р


На звітному тижні (з 21.06.19р. по 27.06.19р.) за медичною допомогою до лікувально-профілактичних закладів з приводу захворювання на кір звернулася 21 особа (у тому числі 9 дітей).  Всього із початку року в області зареєстровано 1360 випадків  кору (захворюваність на 100 тисяч населення складає 40,9 та знаходиться на високому рівні). Не мали щеплень проти кору – 77% захворілих.

Стан захворюваності мешканців Дніпропетровської області на гострі кишкові інфекції відповідає сезонному рівню. Зареєстровано 225 випадків (показник захворюваності на 100 тисяч населення 6,9), що на 15% нижче попереднього тижня. Питома вага дітей до 17 років – 64%.

На звітному тижні зареєстровано 8 випадків захворювання на вірусний гепатит (показник на 100 тисяч населення 0,2) проти 3-х випадків (показник 0,1) на попередньому тижні.

При моніторингових лабораторних дослідженнях води водоймищ (річка Кільчень в межах м. Підгороднє) та стічної води на очисних  спорудах смт. Васильківка  виділені холероподібні  вібріони, які не викликають захворювання холерою.

З захворюванням на ботулізм  госпіталізовано 1 особу з м. Нікополь. Випадок пов’язаний з  вживанням слабо солоної риби домашнього приготування.

За даними спостережень рівень природного гамма-фону в контрольних точках вимірювань склав 14 мкР/год, що відповідає рівню природного радіаційного фону області.

Радіаційних аварій та надзвичайних ситуацій, пов’язаних з викраденням або з виявленням технологічних джерел іонізуючого випромінювання, не зареєстровано.

 

  

 

Василевська І.С.

Кузьменко О.В.

Кісельов Д.А.

Шамичкова Г.Р.

Курбатова Н.О.

Рієра Л.А.

Print Friendly, PDF & Email