Оперативна інформація щодо захворюваності на грип та ГРВІ на 17 тижні 2019 року


Дніпропетровський обласний лабораторний центр МОЗ України – єдина установа в області, яка здійснює епідеміологічний та вірусологічний моніторинг поширення гострих респіраторних вірусних інфекцій.

За даними оперативного епідеміологічного моніторингу на 17-му тижні 2019 року (з 19.04.19р. по 25.04.19р.) в Дніпропетровській області з приводу гострих респіраторних інфекцій за медичною допомогою до лікувально-профілактичних закладів звернулося 11,6 тисяч осіб (показник захворюваності на 100 тисяч населення вище показника попереднього тижня на 1,5%). В загальній структурі захворілих  питома вага дітей до 17 років  – 69%.

Всього за звітній тиждень по Дніпропетровській області госпіталізовано 426 осіб, у т.ч. 368 дітей.

Летальних випадків через ускладнення від грипу, ГРІ не зареєстровано.

Вірусологічний моніторинг проводиться обласною вірусологічною лабораторією та двома вірусологічними підрозділами ВСП Криворізький та Кам`янський міський відділ лабораторних досліджень ДУ«Дніпропетровський ОЛЦ МОЗ України»

Лабораторні дослідження на грип із використанням ПЛР методу проводяться на базі модернізованої обласної вірусологічної лабораторії за адресою: м.Дніпро, вул.Шербаня, 6.

За даними лабораторних досліджень у поточному епідемічному сезоні встановлено циркуляцію вірусів грипу типу А, парагрипу.

 

Щеплення проти грипу.

У поточному епідемічному сезоні в Дніпропетровській області щеплено проти грипу 20675 осіб (71,3% від запланованих),  у т.ч.: медичного ризику – 4792 осіб (58,2% від запланованих); епідемічного ризику – 15883 осіб (76,5% від запланованих).

 

 

 

 

Завідувач відділення організації

епідеміологічних досліджень відділу

дослідження біологічних факторів

ДУ «Дніпропетровський ОЛЦ МОЗ України»                                           Кузьменко О.В

 

Print Friendly, PDF & Email