Санітарно-епідемічна ситуація на території Дніпропетровської області за період з 04.01.19р. по 10.01.19р.


На звітному тижні (з 04.01.19р. по 10.01.19р.) зареєстровано 24 випадки захворювання на кір (у тому числі 12 серед дітей). Всього із початку року зареєстровано 39 випадків (показник захворюваності на 100 тисяч населення 0,9). Не мали щеплень проти кору – 64% захворілих.

Захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекцій на рівні попереднього тижня. За медичною допомогою звернулося 14,2 тисячі осіб. Питома вага дітей до 17 років – 49%. Епідемічний поріг в цілому по області не перевищено. На чотирьох адміністративних територіях області перевищено епідемічні рівні захворюваності.

З приводу гострих респіраторних інфекцій в лікувально-профілактичні заклади області госпіталізовано 681 особу, у тому числі 512 дітей.

Стан захворюваності мешканців Дніпропетровської області на гострі кишкові інфекції відповідає сезонному рівню. Зареєстровано 140 випадків (показник захворюваності на 100 тисяч населення 4,21), що на рівні показника попереднього тижня. Питома вага дітей до 17 років –66%

Захворюваність на вірусні гепатити поодинока. Зареєстровано 8 випадків (показник на 100 тисяч населення 0,24) проти 6 випадків (показник 0,18) на попередньому тижні.

За  звітний тиждень в лікувально-профілактичні заклади області за медичною допомогою звернулося 3 особи, які контактували з хворими на сказ тваринами. Фахівцями ВСП ДУ «Дніпропетровський ОЛЦ МОЗ України» проведено епідеміологічне обстеження вогнищ. Контактні особи отримують лікувально-профілактичні щеплення.

За даними спостережень рівень природного гамма-фону в контрольних точках вимірювань склав 13 мкР/год, що відповідає рівню природного радіаційного фону області.

Радіаційних аварій та надзвичайних ситуацій, пов’язаних з викраденням або з виявленням технологічних джерел іонізуючого випромінювання, не зареєстровано.

 

 

 

Василевська І.С.

Кузьменко О.В.

Кісельов Д.А.

Шамичкова Г.Р.

Богдан В.В

 

Print Friendly, PDF & Email