Санітарно-епідемічна ситуація на території Дніпропетровської області за період з 28.12.18р. по 03.01.19р.


На звітному тижні (з 28.12.18р. по 03.01.19р.) зареєстровано 10 випадків захворювання на кір (у тому числі 4 серед дітей), проти 14 випадків на попередньому тижні. Не мали щеплень проти кору – 75% захворілих.

Захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекцій у порівнянні із попереднім тижнем знизилась на 14% (за рахунок дітей шкільного віку). За медичною допомогою звернулося 14,2 тисяч осіб. Питома вага дітей до 17 років – 57%. Епідемічний поріг в цілому по області не перевищено. На двох адміністративних територіях області перевищено епідемічні рівні.

З приводу гострих респіраторних інфекцій в лікувально-профілактичні заклади області госпіталізовано 684 особи, з них 553 діти.

Стан захворюваності мешканців Дніпропетровської області на гострі кишкові інфекції відповідає сезонному рівню. Зареєстровано 142 випадки (показник захворюваності на 100 тисяч населення 4,27), що на 13% вище показника попереднього тижня. Питома вага дітей до 17 років –75%

Захворюваність на вірусні гепатити поодинока. Зареєстровано 6 випадків (показник на 100 тисяч населення 0,2) проти 5 випадків на попередньому тижні.

За  звітний тиждень в лікувально-профілактичні заклади області за медичною допомогою звернулося 5 осіб, які контактували з хворими на сказ тваринами. Фахівцями ВСП ДУ «Дніпропетровський ОЛЦ МОЗ України» проведено епідеміологічне обстеження вогнищ. Контактні особи отримують лікувально-профілактичні щеплення.

За даними спостережень рівень природного гамма-фону в контрольних точках вимірювань склав 14 мкР/год, що відповідає рівню природного радіаційного фону області.

Радіаційних аварій та надзвичайних ситуацій, пов’язаних з викраденням або з виявленням технологічних джерел іонізуючого випромінювання, не зареєстровано.

 

 

Василевська І.С.

Кузьменко О.В.

Кісельов Д.А.

Шамичкова Г.Р.

Богдан В.В

Print Friendly, PDF & Email