У Дніпропетровському обласному ЦКПХ відбулась відеоконференція для працівників відокремлених структурних підрозділів


29.03.2024р. у Дніпропетровському обласному ЦКПХ за головуванням генерального директора, головного державного санітарного лікаря Дніпропетровської області Сергія ВАЛЬЧУКА відбулась онлайн відеоконференція для керівників та працівників відокремлених структурних підрозділів ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ».

      В ході відеоконференції з доповіддю щодо пріоритетних завдань епідеміологічного напрямку роботи, виконання плану моніторингових досліджень, ходу виконання плану роботи Центру щодо місяця боротьби з туберкульозом та інших організаційних питань виступила в.о. заступника генерального директора ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ» Валентина РЕЗВИХ.

      Темою виступу заступника генерального директора ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ» Інни ПОХМУРКО стали наступні питання:  звіт про відвідування фахівцями ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ» Лозуватської територіальної громади Криворізького району 26.03.2024р. з метою надання просвітницької, методичної допомоги та налагодження подальшої партнерської взаємодії з питань збереження громадського здоров’я; інформація щодо результатів квартального звіту роботи Центру з контролю та профілактики неінфекційних захворювань, результати моніторингових досліджень за звітний період.

     У наступній доповіді завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ» Олена КУЗЬМЕНКО  проаналізувала про епідеміологічну ситуацію з кору, краснухи, стан організації та проведення протиепідемічних заходів.

      Наприкінці відеоконференції відбулись виступи завідуючих лабораторіями Центру. Завідувач токсикологічної лабораторії  Олена ЗАЙЦЕВА  розповіла про виконання плану досліджень на пестициди та полімерні матеріали. Завідувач санітарно-гігієнічної лабораторії Тетяна БЄЛЬСЬКА довела до відома присутніх результати  щоденного моніторингу питної води та роботи із замовниками з доставки проб у санітарно-гігієнічну лабораторію.          Фахівцям Центру та відокремлених структурних підрозділів ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ» в ході онлайн відеоконференції надані відповідні доручення.

Print Friendly, PDF & Email