Участь фахівців ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ» у вебінарі «Вплив війни та інших надзвичайних ситуацій на громадське здоров’я: досвід Ізраїлю»


Фахівці ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ» прийняли участь у вебінарі «Вплив війни та інших надзвичайних ситуацій на громадське здоров’я: досвід Ізраїлю» з міжнародними експертами, який відбувся 12 березня 2024 року.

Вебінар організовано проєктом USAID “Розбудова стійкої системи громадського здоров’я” спільно з Центром громадського здоров’я України за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та Всеукраїнської асоціації фахівців з громадського здоров’я.

Спікерка вебінару – Доріт Нітцан, професор MPH, RD, директорка магістерської програми з медицини невідкладних станів – готовності та реагування на надзвичайні ситуації та катастрофи Школи громадського здоров’я та голова Центру “Продовольчі системи, єдине здоров’я та стійкість” (BGU-FOR), Університет Бен-Гуріона в Ізраїлі; представниця ВООЗ в Україні з 2012 по 2016 рік, регіональна директорка з надзвичайних ситуацій Європейського регіону ВООЗ до лютого 2022 року.

Дискусію модерувала Анастасія Думчева, старша консультантка з питань неінфекційних захворювань та громадського здоров’я, Швейцарський інститут тропічної медицини та громадського здоров’я (Swiss TPH).

Цей захід є продовженням серії вебінарів щодо впливу воєн та збройних конфліктів на сферу громадського здоров’я та є актуальним і корисним для прийняття рішень в поточних умовах повномасштабної війни та надзвичайних ситуацій.

Дякуємо організаторам за наданий досвід.

Print Friendly, PDF & Email