Щодо проведення семінару з питань профілактики сказу та надання антирабічної допомоги               


ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ» спільно з Департаментом охорони здоров’я Дніпропетровської обласної військової адміністрації 22.02.2024 року провів семінар для співробітників закладів охорони здоров’я області та відокремлених структурних підрозділів Центру з питань профілактики сказу та надання антирабічної допомоги населенню Дніпропетровської області.

     Семінар організований ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ» спільно з Департаментом охорони здоров’я Дніпропетровської обласної військової адміністрації відповідно до п. 4.5 Наказу МОЗ України 15.04.2004 N 205 «Про удосконалення заходів профілактики захворювань людей на сказ» та п.10 розділу I «Комплексного плану основних заходів профілактики та боротьби зі сказом у Дніпропетровській області на 2022-2024 роки», погодженого Дніпропетровською регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (протокол №38 від 21.12.2021р).

                   На семінарі з доповідями виступили співробітники ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ» в.о. заступника директора МАКАРОВСЬКА Валерія, завідувач відділення особливо небезпечних інфекцій ШАМИЧКОВА Галина та в.о. експерта Департаменту охорони здоров’я обласної військової адміністрації за напрямком з «Рабіологія» Олександр САМОЙЛЕНКО.

Print Friendly, PDF & Email