Участь фахівців ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ» у відкритті   локації  ЮНІСЕФ «Спільно» Укрзалізниця


19.02.2024р.  на центральному залізничному вокзалі у місті Дніпро відбулося відкриття локації  UNICEF Ukraine «Спільно» Укрзалізниця. Це безпечне місце для кожної родини, де є дитяча зона розваг, надаються послуги з розвитку та дозвілля дитини, проводяться майстер-класи, дитячі заходи, консультації, психологічна допомога, інформаційна допомога а також є можливість безкоштовно отримати гарячі напої. Крім цього, є окрема кімната для немовлят з пеленальним столиком і місцем для грудного вигодовування.

     З нагоди відкриття   локації  UNICEF Ukraine «Спільно» Укрзалізниця з привітанням виступили заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Надія ЗАДОРОЖНА, директор регіональної філії  Придніпровської залізниці Олександр МОМОТ та команда представництва ЮНІСЕФ  в Україні на чолі  з Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром МЕМЕДЗАДЕ та  Головою регіонального офісу ЮНІСЕФ у Дніпрі Кенаном МАДІ.

      Фахівці ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ» – заступник генерального директора ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ» Інна ПОХМУРКО, завідувач відділу на видах транспорту Сергій ЧЕРНЯЄВ, лікар із загальної гігієни Світлана ПІДГАЙНА  та  лікар  відділу комунікації та інформаційно-роз’яснювальної роботи ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ» Оксана БЕЗУБ  прийняли участь у зазначеному заході.

      Реалізуючи положення Закону України «Про систему громадського здоров’я», які  передбачають забезпечення комплексного підходу до захисту здоров’я та ефективну взаємодію суб’єктів відносин у сфері громадського здоров’я,  фахівці ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ» в ході свого візиту до локації «Спільно»  мали можливість поспілкуватися з адміністраторами та керівництвом локацій «Спільно» ЮНІСЕФ. В ході візиту обговорені шляхи подальшої спільної праці та планування сумісних активностей з профілактики інфекційних та неінфекційних хвороб в умовах воєнного стану та виховання прихильності до здорового способу життя, що передбачено розділом І ст. 5 Закону України «Про систему громадського здоров’я». Особлива увага в ході спілкування приділялась збереженню ментального здоров’я дітей та плануванню можливих сумісних заходів з цієї тематики. Адже діти – наше майбутнє. Проблема збереження здоров’я дитячого населення України сьогодні залишається однією із найбільш актуальних для держави.

      Робота  ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ» триває. 

Print Friendly, PDF & Email