Тренінг по оцінюванню інженерних заходів інфекційного контролю


У м. Дніпро, в культурно-діловому центрі «Менора», відбувся тренінг по оцінюванню інженерних заходів інфекційного контролю в закладах охорони здоров’я.

Представник ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ» – лікар-епідеміолог Марія Селезньова, разом з колегами з інших обласних центрів контролю та профілактики хвороб України, взяла участь у трьохденному тренінгу на тему: «Оцінювання інженерних заходів інфекційного контролю: вентиляції та УФБ-випромінювання. Робота з приладами».

Тренінг відбувся з 29 по 31 січня 2024 року. Даний захід організовано Дніпровським міжрегіональним тренінговим центром в рамках проекту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», який реалізується міжнародною організацією РАТН та ДУ «Центром громадського здоров’я МОЗ України»

В рамках тренінгу:

– були обговорені теоретичні та практичні підходи до навчання фахівців в проектуванні вентиляційних систем, плануванні розташування і встановлення УФБО з урахуванням розробки та моніторингу дотримання медичного завдання в частині інфекційного контролю в закладах охорони здоров’я;

– проведені практичні навички оцінювання: вентиляційних систем та УФБ – випромінювання;

– проведені практичні навички кількісного та якісного тестування щільності прилягання респіратора до обличчя (фіт-тестування);

– опрацьовані методики роботи з обладнанням для оцінки вентиляційних систем: генератором диму, ванеометром, далекоміром, термоанемометром та методика оцінювання УФБ – випромінювання за допомогою УФ – радіометра.

Print Friendly, PDF & Email