В ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ» режимі відбувся семінар-тренінг для фахівців відокремлених структурних підрозділів


      31.01.2024р в ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ» в онлайн режимі відбувся семінар-тренінг:«Щодо епідеміологічного нагляду за поліомієлітом/ГВП, організації та проведення моніторингу циркуляції ентеровірусів в об’єктах навколишнього середовища  та серед населення».

      В заході прийняли участь фахівці ВСП ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ», які залучені до даного напрямку діяльності (у т.ч. лікарі-епідеміологи, помічники лікаря-епідеміолога, лаборанти тощо).

      В ході тренінгу виступила з доповіддю завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ» Олена Кузьменко. Вона довела до відома присутніх рекомендації щодо організації та проведення моніторингу циркуляції ентеровірусів в об’єктах навколишнього середовища та серед населення.

      Лікар вірусолог вірусологічної лабораторії ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ» Олександр Юрченко у своїй доповідінагадав присутнімправила та порядок відбору проб з навколишнього середовища.

      Помічник лікаря-епідеміолога відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ» Тамара Маймол розглянула у своїй доповідіщотижневу форму звітності з поліомієліту та гострих в’ялих паралічів (ГВП).

      Фахівцям відокремлених структурних підрозділів ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ» в ході спілкування в онлайн-режимі надані консультації.

      Робота обласного центру контролю та профілактики хвороб триває.

Print Friendly, PDF & Email