Дніпропетровський обласний ЦКПХ продовжує здійснювати логістику вакцин до закладів охорони здоров’я нашого регіону


Сьогодні в черговий раз імунобіологічні препарати для дитячого населення та дорослих доставлені до лікувальних закладів Криворізького району, у тому числі і міста Кривого Рогу. Це вакцини для проведення імунізації за Календарем щеплень: проти поліомієліту, кору, епідемічного паротиту та краснухи, дифтерії та правця, туберкульозу, гепатиту В, а також  проти COVІD-19.

В рамках реалізації Закону України «Про систему громадського здоров’я»  Міністерство охорони здоров’я України забезпечило розширення функціоналу Центру контролю та профілактики хвороб, створення регіонального  складу для зберігання вакцин.

За підтримки міжнародних партнерів Дитячого Фонду ООН (UNICEF) та Всесвітньої організації охорони здоров’я ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ» отримано та встановлено для зберігання імунобіологічних препаратів    2 холодильні камери на 40 куб. м та 10 куб. м,   46 холодильників, 13 морозильників, 2 низькотемпературних холодильники, а також 2 автомобіля-рефрижератори для доставки імунобіологічних препаратів до усіх лікувальних закладів нашої області.  

Вагоме посилення в системі управління вакцин, а саме забезпечення  безперебійної наявності вакцин на рівні пунктів щеплень та поширення доступу  до вакцинації кожного мешканця області незалежно від статусу, місцезнаходження гарантує недопущення виникнення спалахів інфекційних хвороб, які керуються засобами імунопрофілактики на території Дніпропетровської області.

Print Friendly, PDF & Email