Приєднуйся до всеукраїнського опитування щодо рухової активності!


Чи приділяємо ми достатньо часу фізичній активності? Адже відомо, що рух – це запорука продуктивності та здоров’я людини. Любов до активного способу життя — одна з найкорисніших звичок.

      З метою постійного спостереження основних показників рухової активності, визначення рівня залученості до рухової активності та здорового способу життя різних вікових груп та соціальних верств, створення та покращення умов для занять руховою активністю та спортом в Україні заплановано проведення моніторингу рухової активності населення.

      Одним із завдань моніторингу є формування пропозицій щодо удосконалення системи залучення населення до занять руховою активністю та спортом і розроблення, на основі даних моніторингу, обґрунтованих рекомендацій для прийняття державних управлінських рішень, спрямованих на покращення якості залучення населення до занять руховою активністю та спортом.

      Міністерством молоді та спортом України у співпраці з Державною службою статистики України на платформі https://survey.stat.gov.ua створено анкету для проведення онлайн опитування населення для моніторингу основних показників рухової активності різних вікових груп та соціальних верств населення, стимулюючих і стримуючих факторів.

       Опитування проводиться в усіх регіонах України з 18 грудня 2023 року по 18 січня 2024 року серед різних груп населення з 18 років і до 65 років та старші.

Просимо взяти участь у всеукраїнському опитуванні та відповісти на питання на електронній сторінці за посиланням https://survey.sportforall.gov.ua

Print Friendly, PDF & Email