Участь спеціалістів Дніпропетровського обласного ЦКПХ у Національному воркшопі з прийняття рішень на основі даних для програми імунізації


28-29 листопада 2023 року у  м.Києві за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я проведено Національний воркшоп з прийняття рішень на основі даних для програми імунізації.

На заході розглядались питання розробки комплексного інструменту інформаційної системи імунізації, впровадження цільових  індикаторів та параметрів для визначення рівня покриття рутинною  вакцинацією населення.

Також представлено  методологію аналізу охоплення вакцинації проти COVID-19 у 2021- 2023 за даними, отриманими від НСЗУ, короткий аналіз та візуалізація даних вакцинації проти COVID-19 за 2021-2023, видимість і комунікація навколо даних,  моніторинг охоплення рутинною вакцинацією за допомогою агрегованих даних та інше.

На заході ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ» представляли в.о. заступника генерального директора Валентина РЕЗВИХ та завідувач відділу імунопрофілактики Валентина ПОРТНИХ.

 Сесія запитань та відповідей, огляд презентацій, групові вправи та обговорення  – така атмосфера проведення заходу.

Вдячні Міністерству охорони здоров’я, ДУ «Центр громадського здоров’я України за надану можливість отримати вагому інформацію необхідну для проведення аналітичної роботи з імунопрофілактики.

Print Friendly, PDF & Email