Щодо участі фахівців ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ» у тренінгу регіонального бюро ВООЗ в Україні «Вимоги до лабораторної біобезпеки та біозахисту»


6 грудня у місті Дніпро розпочався триденний тренінг з «Вимог до лабораторної біобезпеки та біозахисту», який проводиться Регіональним бюро ВООЗ в Україні.

      Відкриттям заходу послужили слова ВОВРУКА Олександра координатора хабу та представника бюро ВООЗ в Україні.

      Представник керівництва ДУ «Дніпропетровського ОЦКПХ МОЗ» РЕЗВИХ Валентина привітала учасників з початком тренінгу.

     Лектор ВООЗ: Технічний офіцер ВООЗ із питань лабораторій – Riza Ikranbegiin.

У тренінгу взяли участь фахівці ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ»: завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних хвороб, керівник МКГ Центру КІСЕЛЬОВ Денис, в.о. завідувача бактеріологічної лабораторії БЄЛОВА Ірина, завідувач лабораторії особливо небезпечних інфекцій КРАУС Орина, завідувач паразитологічної лабораторії ШТЕПА Лариса. Взяли участь, також завідувачі відокремлених структурних підрозділів, мікробіологічних лабораторій, бактеріологи та вірусологи.

Метою тренінгу є посилення знань щодо біобезпеки та біозахисту у лабораторіях Центру.

      Під час першого дня тренінгу учасники отримали можливість детально розглянути та оцінити ризики у лабораторії та питання організації безпечної роботи фахівців, ознайомилися з можливим дизайном закладу і робочого місця працівників лабораторій.

Print Friendly, PDF & Email