Семінар на тему: «Реагування на надзвичайні ситуації в галузі громадського здоров’я. Засоби індивідуального захисту та превентивні заходи для персоналу, який приймає участь у реагуванні»


05.12.2023 на базі Державної установи «Дніпропетровський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» проведено семінар на тему: «Реагування на надзвичайні ситуації в галузі громадського здоров’я. Засоби індивідуального захисту та превентивні заходи для персоналу, який приймає участь у реагуванні».

Навчання проведено завідувачем відділу моніторингу, комунікації та реагування на небезпеки Валерією Макаровською та завідувачем відділення дезінфектології Катериною Єфіменко. У заході прийняли участь фахівці ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ» та в дистанційному режимі п’ятнадцять відокремлених структурних підрозділів Центру.

Отримані знання допоможуть вдосконалити роботу фахівців нашої установи, підвищити обізнаність та рівень знань і розуміння особливостей різних типів загроз та забезпечити готовність та своєчасне і ефективне реагування на надзвичайні ситуації та інциденти у сфері громадського здоров’я.

Print Friendly, PDF & Email