Участь фахівців ДУ “Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ” у навчальному тренінгу, присвяченому основним питанням профілактики серцево-судинних захворювань


04.12.2023р. в рамках кампанії “Стань на варті свого серця”, яка реалізується ГО «Життя» у партнерстві з Центром громадського здоровʼя МОЗ України у рамках проєкту «Діємо для здоров’я» проведено навчальний тренінг, присвячений основним питанням профілактики серцево-судинних захворювань.  

      В заході в дистанційному режимі прийняли участь фахівці ДУ “Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ” та його п’ятнадцяти відокремлених підрозділів.

      Впродовж тренінгу розглянуті  питання щодо тягаря  серцево-судинних захворювань у світі, в Україні і, зокрема, у Дніпропетровській області,  поведінкових факторів ризику та профілактики серцево-судинних захворювань.

      Отримані знання із зазначених питань сприятимуть  підвищенню обізнаності фахівців Центру та його відокремлених підрозділів про тягар  серцево-судинних захворювань та їх  профілактику, дозволять вдосконалити подальшу роботу Центру в напрямку профілактиці НІЗ.

    ДУ “Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ” активно долучається до заходів інформаційної кампанії “Стань на варті свого серця”, яка реалізується ГО «Життя» у партнерстві з Центром громадського здоровʼя МОЗ України у рамках проєкту «Діємо для здоров’я». Сьогодні наша установа оприлюднила публікацію з відеороликом,у рамках цієї кампанії. Посилання на публікацію https://www.facebook.com/docdc.dp.ua

  Вдячні за плідну співпрацю виконавчому директору, програмному директору у Центр Громадянського Представництва “Життя” Дмитру Купирі, координаторці проєкту Анастасії Бонковській.

 

Print Friendly, PDF & Email