Тренінг з нагляду за гострим млявим паралічем та ініціативою з ліквідації поліомієліту для працівників охорони здоров’я


Сьогодні, 12.09.2023р. в нашому місті Дніпро розпочав свою роботу триденний тренінг з   нагляду за гострим млявим паралічем та ініціативою з ліквідації поліомієліту для працівників охорони здоров’я.

Тренінг організовано у партнерстві: Бюро ВООЗ в Україні, дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Міністерства охорони здоров’я України та Центра громадського здоров’я МОЗ. Координатор Поліокоманди Бюро ВООЗ в Україні – Реймонд Данколі.

Цільова аудиторія навчально заходу: фахівці Дніпропетровського обласного ЦКПХ, департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОВА та закладів охорони здоров’я області.

Від нашої установи у заході бере участь Валентина Портних – завідувачка відділу імунопрофілактики ДУ “Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ”.

З вітальним словом до учасників тренінгу звернувся головний державний санітарний лікар Дніпропетровської області, генеральний директор ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ», к.м.н. Сергій ВАЛЬЧУК.

Після привітання у своїй промові він  зазначив, що цей тренінг дуже важливий для фахівців медичної галузі Дніпропетровського регіону – як для представників обласного ЦКПХ, так і для представників департаменту охорони здоров’я ОВА та лікувальної мережі. Адже мета заходу – ознайомлення з Глобальною ініціативою з ліквідації поліомієліту та напрямами оптимізації епіднагляду за поліовірусом в Україні, захистом населення шляхом імунопрофілактики. 

Сергій Вальчук подякував Поліокоманді Бюро ВООЗ,  Міністерству охорони здоров’я, Центру громадського здоров’я МОЗ за ту допомогу, яка надається для забезпечення санітарно – епідемічного благополуччя та громадського здоров’я в нашому регіоні. Він підкреслив, що цей тренінг дозволить підвищити обізнаність та компетентність  медичних працівників на всіх етапах епіднагляду за поліомієлітом. 

А представник Дніпропетровського обласного ЦКПХ –  завідувачка відділу імунопрофілактики Валентина Портних презентує огляд даних епіднагляду за останні роки, організації проведення профілактичних щеплень проти поліомієліту та поділиться іншими напрацюваннями, які будуть цікаві присутнім.

Наприкінці виступу головний державний санітарний лікар Дніпропетровської області Сергій Вальчук побажав всім учасникам цього важливого навчального заходу  плідної роботи упродовж всіх трьох днів тренінгу та  успіхів у практичній роботі по захисту здоров’я населення нашого регіону та України в цілому.

Print Friendly, PDF & Email