Вірусний гепатит А


  Гепатит А – захворювання печінки, спричинене вірусом. На відміну від гепатитів В і С, гепатит А не провокує розвиток хронічної хвороби печінки – більшість людей, уражених гепатитом А, повністю одужують й у них формується пожиттєвий імунітет до хвороби.
Втім, сама хвороба неприємна й виснажлива, а одужання може тривати кілька місяців. Важче хворіють та можуть померти літні люди.

Ризик захворіти на гепатит А зростає під час війни через значні скупчення людей, неможливість дотримуватися гігієни та обмеження доступу до чистої питної води.

Ми зібрали інформацію про вірусний гепатит А і про те, що робити, аби не захворіти.
На зображенні може бути: текст «що таке врусний гепатит A MIHICTEpCTBo охорони здоров'я украйни в.русний гепатит A це хвороба брудних рук, що передаеться вi̇д людини до людини, найчастше фекально-оральним шляхом. можна заразитись гепатитом A через продукти чи воду, забруднени фекаляями нфкованой людини. y домашних умовах гепатит A найчастше передаеться через брудни руки, коли нфкована людина готуе йжу для родини. Bipyc гепатиту A також може передаватися при тсному физичному контактi̇ 3 нфкованою людиною.»
Print Friendly, PDF & Email