Архів за день: 23.09.2022


ЯКІСНА БЕЗПЕЧНА ВОДА – ЗАПОРУКА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЯКІСТЬ ПИТНОЇ ВОДИ НА ТЕРИТОРІЇ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ( за період з 16.09.2022 по 22.09.2022)

      ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ »  здійснює щоденний лабораторний  контроль якості та безпечності питної води на території області  в межах  соціально – гігієнічного  моніторингу.          Державна установа  «Дніпропетровський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України»  за дорученням   Міністерства охорони здоров’я  України та відповідно до чинного законодавства  на період воєнного стану в країні продовжує здійснювати  щоденний лабораторний  контроль якості та безпечності  питної води централізованого та децентралізованого водопостачання  населення  області  в межах  соціально – […]


Щодо результатів моніторингових досліджень навколишнього середовища

Питна вода за фізико-хімічними та мікробіологічними показниками в м. Дніпро та Дніпропетровській області залишається безпечною для споживання населенням. Станом на ранок  23.09.2022 рівні зовнішнього гамма – випромінювання складають: по м. Дніпро – 10-12 мкР/год; по Дніпропетровській області – 10-15 мкР/год, що не перевищує значень природного радіаційного фону, характерного для території Дніпропетровської області ( до 20 мкР/год ).