Архіви за днями: 26.08.2022


Брифінг в Дніпропетровській ОВА з питань «Епідситуація щодо стану інфекційної захворюваності у Дніпропетровській області. Ризики поширення та необхідність отримання профілактичних щеплень, у т.ч. від COVID-19»

Спеціалісти ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ» 25.08.2022 прийняли участь у  брифінгу в Дніпропетровській ОВА з питань «Епідситуація щодо стану інфекційної захворюваності у Дніпропетровській області. Ризики поширення  та необхідність отримання профілактичних щеплень, у т.ч. від COVID-19».


ОТРУЄННЯ ГРИБАМИ НЕБЕЗПЕЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ

Сьогодні, 26.08.2022р. у прес-центрі ІА «Мост-Дніпро» у режимі Zoom відбулася прес-конференція на тему «ОТРУЄННЯ ГРИБАМИ НЕБЕЗПЕЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ».


Тренінг груп швидкого реагування на надзвичайні ситуації

На поточному тижні, з метою відпрацювання алгоритму реагування на надзвичайні ситуації, під керівництвом генерального директора ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ» Сергія ВАЛЬЧУКА були проведені тренувальні навчання фахівців груп швидкого реагування обласного центру та 15-ти відокремлених структурних підрозділів з відпрацюванням практичних дій (одягання захисних костюмів, проведення дозиметрії, дезактивації транспорту, засобів індивідуального захисту тощо). За легендами працювали 3 типи груп відповідно до видів ураження: групи радіаційного спостереження і дозиметричного контролю відпрацьовували ситуацію реагування на виникнення радіаційної небезпеки, а […]


ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЯКІСТЬ ВОДИ ВОДОЙМИЩ В МЕЖАХ ПЛЯЖІВ НА ТЕРИТОРІЇ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 26.08.2022 РОКУ ( за період з 19.08.2022 по 26.08.2022)

Державна установа «Дніпропетровський обласний  центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я  України»   продовжує здійснювати  лабораторний контроль за якістю води водоймищ в межах міських пляжів   Дніпропетровської області  в рамках соціально – гігієнічного  моніторингу. 


Вакцинація від COVID-19 для освітян

COVID-19 може бути дуже небезпечним для освітян, які через специфіку своєї діяльності постійно контактують із великою кількістю вихованців, учнів або студентів і наражаються на небезпеку захворіти. Вакцинація від COVID-19 дозволить розпочати новий навчальний рік безпечніше для здоров’я. Якщо з часу отримання первинного курсу вакцинації пройшло щонайменше 6 місяців, отримайте бустерне щеплення! Другу бустерну дозу можуть отримати всі люди віком 60+ та люди 18-59 років із хронічними хворобами через 4 місяці після першого бустеру. Перелік пунктів […]


Реакції на щеплення дитини

Часом, після щеплення дитини у батьків виникає низка питань: Які реакції є нормальними, а за яких потрібна медична допомога? Чи потрібно щось робити з почервонінням на місці ін’єкції? Як діяти за підвищеної температури? Ділимося актуальними порадами щодо поведінки після щеплення. Реакції Насамперед спостерігайте за поведінкою дитини! Міністерство охорони здоров’я України    


ВАКЦИНАЦІЯ БЦЖ: ЧОМУ ЦЕ ТАК ВАЖЛИВО

Щеплення проти туберкульозу є надійним щитом від важких генералізованих форм туберкульозу, таких як туберкульозний менінгіт і міліарний туберкульоз для немовлят. Ці форми туберкульозу особливо небезпечні для дітей першого року життя. І саме тому БЦЖ вводять так рано – на 3-5-й день життя дитини. Звісно, якщо з об’єктивних причин ви пропустили щеплення, можете зробити його пізніше. Головне – зробити! Туберкульоз входить в 10 вакцинокерованих недуг і є в Національному календарі профілактичних щеплень, а значить щеплять дітей в медзакладах безоплатно. Охоплення щепленнями проти туберкульозу за […]


Щодо результатів моніторингових досліджень навколишнього середовища

Питна вода за фізико-хімічними та мікробіологічними показниками в м. Дніпро та Дніпропетровській області залишається безпечною для споживання населенням. Станом на ранок  26.08.2022 рівні зовнішнього гамма – випромінювання складають: по м. Дніпро – 13 мкР/год; по Дніпропетровській області – 10-18 мкР/год, що не перевищує значень природного радіаційного фону, характерного для території Дніпропетровської області ( до 20 мкР/год ).